فرم سفارش/ارتباط تماس با ما
گرمایش گلخانه با سامانه گرمایشی موضعی


  

گلخانه ها :

 

 

یکی از عوامل مهم رشد گیاهان دمای خاک است. در گلخانه ها نیاز است که گیاهان و خاک را گرم نگاه داریم. سیستم موضعی می تواند گرمایش این دو را تأمین کند. در ضمن می توان از آن برای پرورش هر محصول کشاورزی استفاده نمود. بعضی از شرایط ایجاد شده توسط سیستم گرمایش تابشی برای رشد گیاهان بسیار سودمند است، زیرا گرمایی با جریان یکنواخت ایجاد می کند و نیز این روش باعث می گردد دمای خاک به میزان 5/1 درجه افزایش یابد.از مزیت های دیگر اینکه باعث می شود روی گیاهان چگالش روی ندهد، زیرا چگالش زیاد باعث رطوبت زیاد در ساقه ها وبرگ ها می شود و عدم چگالش باعث کاهش بیماری های گیاه می گردد. با سیستم گرمایش تابشی می توان گیاهان را سریع تر از سایر روش ها گرم نمود. با این روش گرمایش، در شرایطی که آب و هوا به یک باره سرد می شود از سرمازدگی گیاهان جلوگیری می­شود. بعلاوه این روش گرمایشی به دلیل نداشتن فن و کاهش گردش هواسبب می شود که گرد و غبار و بیماری ها و حشرات به مکان های دیگر منتقل نشود.

 

 

استفاده از سیستم های گرمایش تابشی که با انتشار امواج الکترومغناطیس فقط اجسام پیرامون خود را گرم می کنند بهترین گزینه برای گرمایش سالن های صنعتی ، سالن های مرغداری ، فضاهای باز از قبیل آلاچیق و رستوران ها می باشد. از این تکنولوژی می توان برای گرمایش سالن های گلخانه نیز استفاده کرد. قیمت سیستم های گرمایش تابشی بستگی به کاربری محل مورد استفاده دارد.

شرکت اخگر تابش با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی سیستم های گرمایش تابشی می تواند بهترین راهکار را برای گرمایش سالن های ورزشی ، سالن های صنعتی ، سالن های مرغداری ، گلخانه ها و فضاهای روباز و آلاچیق­ارائه کند.

برای مشاوره در انتخاب انواع سیستم های گرمایشی تابشی و قیمت سیستم های گرمایشی تابشی می توانید با شماره مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید.

 

تلفن مشاوره و فروش: 44277905-021


1 صفحه
   Systema S.P.A