فرم سفارش/ارتباط تماس با ما
گرمایش سالن های ورزشی


  

سالن های ورزشی:

 

 

 

استفاده از سیستم های گرمایش تابشی در سالن های ورزشی بسیار پر کاربرد می باشد. معمولا سالن های ورزشی در روزهای تعطیل استفاده نمی­شوند و در طول زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند باید شرایط آسایش افراد را تامین کنند.

در سیستم های قدیمی که برای گرمایش سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد موتورخانه و کلیه تجهیزات گرمایشی سالن بایستی در روزهای تعطیل روشن شوند تا بتواند شرایط دمایی مطلوب را برای روز بعد سالن بوجود آورند. در این نوع سیستم گرمایش، سوخت بسیار زیادی برای بوجود آوردن دمای آسایش افراد بایستی مصرف شود در صورتیکه اگر این سالن ها به سیستم گرمایش تابشی موضعی و یا سیستم گرمایش تابشی مرکزی مجهز شوند در کمترین زمان ممکن (در حدود 30 دقیقه) دمای سالن به درجه مطلوب خواهد رسید.

 بدین ترتیب، عدم نیاز به روشن بودن سامانه گرمایش تابشی در روزهای تعطیل و ساعات قبل از استفاده سالن، صرفه جویی چشمگیری را در مصرف سوخت در مقایسه با سیستم های گرمایش همرفتی (کوره هوای گرم) شاهد خواهیم بود.

در سالن های ورزشی به علت فعالیت بدنی ورزشکاران و جمعیت تماشاگران نیازمند به تعویض و تهویه بیشتر هوای سالن هستیم.اگر سالن به سیستم هوای گرم تجهیز شده باشد با تعویض هوا شاهد کاهش راندمان سیستم گرمایش و افت شدید دمای سالن خواهیم شد در صورتیکه می توان  مشکل افت دمای سالن را با نصب سامانه های گرمایش تابشی برطرف کرد. تامین آسایش گرمایی در این شرایط علاوه بر صرفه جویی و کاهش هزینه های سوخت، احساس مطلوب تری هم در ورزشکاران ایجاد می کند. در سیستم گرمایش تابشی به جای گرم کردن هوا، اجسام گرم می گردند و به این علت ما قادر خواهیم بود احساس آسایش گرمایی را در دمای پایین تر سالن برای ورزشکاران فراهم نماییم. به عنوان مثال در سامانه های هوای گرم ورزشکاران در دمای 18 درجه سانتیگراد احساس گرمامی کنند، درصورتیکه در سامانه های گرماش تابش همین آسایش­در دمای 14 درجه سانتیگراد برای ورزشکاران فراهم می گردد. با بوجود آوردن  شرایطی که ورزشکاران احساس گرمایی مطلوب را در هوای خنک تر داشته باشند با نشاط بیشتری فعالیت خواهند کرد و اکسیژن بیشتری نیز دریافت خواهند کرد. در سامانه های گرمایش تابشی نیازی به جابجایی هوا و قرار دادن فن دمنده هوای گرم نخواهیم داشت و از پراکنده شدن گرد و غبار و آلودگی در سالن ورزشی جلوگیری می شود و فضای سالم تری برای فعالیت بدنی خواهیم داشت.

 در راستای ارائه بالاترین کیفیت محصولات سیستم های گرمایش تابشی، این شرکت کوشیده است تا با رعایت استاندارد های روز اروپا و با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی سیستم های گرمایش تابشی بهترین راهکار را برای گرمایش سالن های ورزشی ، سالن های صنعتی ، سالن های مرغداری ، فضاهای روباز و آلاچیق ارائه کند.

جهت مشاوره و اطلاع از کاربرد انواع سیستم های گرمایش تابشی سالن های ورزشی می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

ضمنا می توانید از گالری تصاویر که حاوی عکس پروژه های اجرا شده برای گرمایش سالن های ورزشی می باشد، بازدید فرمایید.

 

تلفن مشاوره: 44277905-021


1 صفحه
   Systema S.P.A